Zumba koncertuje w Australii
Zumba koncertuje w Australii

Po udanych koncertach w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii, Zumba Fitness wyrusza w trasę koncertową, podczas której na żywo będzie można zobaczyć takie gwiazdy, jak Pitbull i zatańczyć zumbę do jego utworów

zumba koncertZumba Fitness Koncert to nic innego, jak połączenie zajęć zumba z wykonywaną muzyką na żywo. Główny koncert przewidziany jest na 28 kwietnia, jako atrakcja odbywających się w Australii Targów Zdrowia i Urody.

Beto Perez, twórca zumby, w rozmowie z dailynews.com tak opisuje zumbowe koncerty: „Jeśli pamiętacie koncerty, na których byliście w przeszłości, koniecznie musicie zjawić się na zumba koncercie. Muzyka na żywo, największe gwiazdy i zumba. Chyba nikogo nie muszę więcej zachęcać?”

Największym tegorocznym wydarzeniem z udziałem zumba fitness będzie konwencja zumby w Orlando, w sierpniu tego roku, podczas której spodziewane jest się 7 tys. zumbowiczów. Podczas konwencji duży nacisk będzie kładziony na zumbę toning, czyli połączenie tańca z treningiem tonizującym.

Beto Perez zdradza również, że w planach ma nawiązanie współpracy z największymi twórcami współczesnej muzyki, jak na przykład Pitbull, aby wypuścić płyty ze specjalną muzyką przeznaczoną do zajęć zumba.

 

Zumba koncertuje w Australii kalendarz imprez zumba

ZAREJESTRUJ | [PRZYPOMNIJ HASŁO]
E-MAIL
HASŁO

fit.pl


Polecamy


Projekt i wykonanie: strony internetowe radom