Zumba flash mob w centrum handlowym
Zumba flash mob w centrum handlowym

Ktoś włączył muzykę, jedna osoba zaczęła tańczyć zumbę, później dołączyły się kolejne, aż w końcu kilkadziesiąt osób podchwyciło rytm, współnie wykonali pokaz tańca, a później spokojnie się rozeszli jakby nic się nie działo – właśnie tak wyglądał flash mob, który odbył się 11 sierpnia w Centrum Handlowym 3Stawy w Katowicach. Po lip dubie, flash mob był kolejnym nietypowym przedsięwzięciem, który odbył się w katowickiej galerii

 

W sumie w akcji wzięło udział ponad 40 osób. O inicjatywie nie wiedzieli właściciele sklepów, pracownicy oraz oczywiście klienci. Wtajemniczonych było tylko kilka osób z kierownictwa centrum. Całość koordynowała licencjonowana instruktorka zumby Sylwia Harbacz-Mbengue, która prowadzi zajęcia w wielu klubach na terenie Śląska i Zagłębia. Uczestnicy tańczyli do oryginalnej muzyki zumba wydawanej przez ZIN –Zumba Instructor Network. - Wszyscy, którzy zdecydowali się na realizację tego szalonego pomysłu świetnie się bawili. Niektórzy klienci, którzy robili w tym czasie zakupy, byli na początku nieco zdezorientowani, ale po chwili podłapali pomysł i na koniec uczestnicy otrzymali gromkie brawa – opowiada Agnieszka Nizio, dyrektor CH 3 Stawy.

Do nietypowych przedsięwzięć w CH 3Stawy klienci zdążyli się już przyzwyczaić. Katowickie centrum handlowe było pierwszym w Polsce, w którym pracownicy nakręcili lip duba, czyli parateledysk, w którym występujące osoby tańczyły i śpiewały do wybranej piosenki. W tym przypadku była to piosenka „Crazy is my life” zespołu Golec uOrkiestra – Organizując flash moba chcieliśmy wzorem lipduba zrobić coś oryginalnego, zaskakującego dla klientów, a przy okazji pokazać, że ludzie potrafią się dobrze zorganizować i dobrze bawić – dodaje dyrektor CH 3Stawy.

www.fit..pl

 

Zumba flash mob w centrum handlowym kalendarz imprez zumba

ZAREJESTRUJ | [PRZYPOMNIJ HASŁO]
E-MAIL
HASŁO

fit.pl


Polecamy


Projekt i wykonanie: strony internetowe radom