Najmłodsza instruktorka zumby
Najmłodsza instruktorka zumby

Poznajcie Catalina Mejia, piętnastolatkę, która jest najmłodszą instruktorką zumby na świecie. Niedawno Catalina została wpisana do Księgi Rekordów Guinessa

 

Catalina Mejia instruktorką zumby jest od czterech lat. Certyfikowanym nauczycielem została mając 11 lat, 4 miesiące i 12 dni.

W świat zumby wprowadziła Catalinę jej mama - Patricia, zabierając ją pewnego dnia do klubu fitness, gdzie pracowała. Patricia dobrze wiedziała, że jej córka uwielbia tańczyć.

- Catalinie od razu spodobała się zumba – wspomina matka – Poprosiła naszą prowadzącą zajęcia, by ta pomogła jej stać się instruktorem zumba.

Konsekwentnie zaczęła dążyć do postawionego sobie celu. Wkrótce stała się certyfikowanym instruktorem zumba. Swoje zajęcia prowadzi w szkole, dla swoich rówieśników, ale nie tylko. W zajęciach udział biorą również nauczyciele. Zajęcia zumby prowadzi jedynie w weekendy, gdyż jak sama mówi najważniejsza jest dla niej nauka.

Jak sama mówi do dalszego rozwoju nakręca ją jej mentor – Beto Perez.

- On jest moim idolem. Patrzę, podziwiam i uczę się od niego – mówi Catalina.

Catalina lubi także atmosferę, która panuje na zajęciach zumby.

Zumba to impreza. Możliwość spotkania nowych ludzi i robienia za każdym razem czegoś nowego – podkreśla Catalina.

W planach ma organizację maratonów czy imprez charytatywnych. Chciałaby również rozwijać swoje umiejętności, jeździć na konwencje, poznawać instruktorów, a w przyszłości mieć własny klub fitness.

 

Najmłodsza instruktorka zumby kalendarz imprez zumba

ZAREJESTRUJ | [PRZYPOMNIJ HASŁO]
E-MAIL
HASŁO

fit.pl


Polecamy


Projekt i wykonanie: strony internetowe radom