Don Omar nawiązuje współpracę z Zumba Fitness!
Don Omar nawiązuje współpracę z Zumba Fitness!

Popularny muzyk, twórca hitu „Danza Kuduro”, który szybko zawojował zajęcia zumby, wydaje nowy album. Zapowiedział również, że ma zamiar nawiązać współpracę z Zumba Fitness

 

don omarAlbum Omara ukazał się 1 maja. Płyta nagrana została w całości w nowym studio wokalisty, który współpracował między innymi z Shaggym. Wokalista postanowił nawiązać współpracę z Zumba Fitness, która z godziny na godziny zdobywa nowych fanów. W zakresie współpracy artysta skomponuje i nagra utwory dedykowane zumbie, która z kolei znajdą się na płytach z muzyką dla instruktorów.

Jak sam zapowiedział tego typu współpraca zmienia jego pogląd na rynek muzyczny.

To wielka szansa, nie tylko dla mnie, ale również dla innych artystów. Współpraca z Zumba Fitness to szansa, by usłyszeli Cię Ci, którzy do tej pory niewiele mieli okazji usłyszeć Twoje przeboje. Moim zdaniem tego typu współprace to przyszłość rynku muzycznego – powiedział w jednym z wywiadów Don Omar.

Artysta na swojej najnowszej płycie zrobił już ukłon w stronę tego popularnego programu fitness, gdyż pojawiła się na nim piosenka zatytułowana „Zumba”. Jak myślicie stanie się ona hitem na zajęciach zumby?

 

Don Omar nawiązuje współpracę z Zumba Fitness! kalendarz imprez zumba

ZAREJESTRUJ | [PRZYPOMNIJ HASŁO]
E-MAIL
HASŁO

fit.pl


Polecamy


Projekt i wykonanie: strony internetowe radom